Ibrahimovićev show: Oslanjao se nogom na sudiju, ispromašivao se pa režirao preokret ! (VDIEO) – X-Portal

Nogometaši Los Angeles Galaxyja u prvom kolu MLS prvenstva na svom terenu su sa 2:1 nakon preokreta savladali Chicago Fire, a svoj šou još jednom je imao švedski napadač Zlatan Ibrahimović.Gosti su imali vodstvo na prvom meču u novoj sezoni od 49. minuta, kada je strijelac bio Sapong, a Galaxy je poravnao skor u 68. minutu, kada je mrežu Chicaga zatresao Steres.

Za potpuni preokret i trijumf pobrinuo se kapiten Ibrahimović, koji je svoj prvi gol u sezoni postigao u 80. minutu.

Prethodno je veznjak Galaxyja Pontius šutirao i pogodio prečku, ali je lopta došla do Ibrahimovića, koji ju je glavom poslao u mrežu.

IZVOR:(klix.ba)